Koszyk

Ilość: 0

RAZEM:

0,00 zł

Doświadczenie

Activlab

Activlab to marka z ogromnym doświadczeniem w branży odżywek  i suplementów dla ludzi aktywnych.

Activlab to także szereg innowacji, które wytyczają nowe trendy w suplementacji sportowej.

W naszej ofercie pojawiły się pozycje, o których można powiedzieć „przełomowe”. Activlab jako pierwszy na świecie zaproponował napój oparty na aminokwasach rozgałęzionych BCAA. Również jako pierwsi przedstawiliśmy nowe hypoalergiczne źródło białka o rewelacyjnej przyswajalności - hydrolizat białka drobiowego. Zdajemy sobie sprawę, że tytuł Lidera Innowacji w branży sportowej to duża odpowiedzialność, dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby produkty Activlab spełniały najwyższe oczekiwania osób aktywnych i sportowców.

Produkty, z którymi jako pierwsi wkroczyliśmy na rynek suplementacji sportowej:

  • BCAA XTRA DRINK

Pierwsze na świecie BCAA w formie napoju. Dwie wersje: Zero Cukru i z Kofeiną.

  • MASTER BAR

Pierwszy baton musli z kreatyną (3000 mg kreatyny) Rekomendowany podczas długotrwałego wysiłku - szybki zastrzyk energii. Węglowodany o różnym czasie wchłaniania.

Jako pierwsi przedstawiliśmy nowe hypoalergiczne źródło białka o rewelacyjnej przyswajalności - hydrolizat białka drobiowego:

Otrzymuje się go na drodze obróbki hydrolitycznej, w wyniku której następuje rozerwanie łańcuchów polipeptydowych w strukturze białka i powstawanie krótszych łańcuchów lub aminokwasów, które są łatwiej przez nasz organizm przyswajalne niż dłuższe łańcuchy polipeptydowe. Zhydrolizowane białko jest łatwostrawne, aminokwasy są łatwiej wchłaniane w naszym przewodzie pokarmowym i  szybko wykorzystane przez organizm. Ponadto drób - surowiec wykorzystywany do otrzymywania hydrolizatu zawiera niską zawartość tłuszczu w porównaniu do mięsa zwierząt rzeźnych, tym samym jest niskokaloryczne i łatwostrawne. Hydrolizat białka drobiowego, w odróżnieniu od jakiegokolwiek białka pochodzenia mlecznego, które szeroko są stosowane w środkach specjalnego przeznaczenia żywieniowego i suplementach, nie zawiera laktozy, która może być przyczyną alergii pokarmowych.

Produkty zawierające hydrolizat białka drobiowego:

Chicken Protein Amino Caps: Szybko przyswajalne źródło aminokwasów hypoalergiczny surowiec (CPH). Wysoka zawartość argininy, glutaminy i glicyny. Nie zawiera laktozy.

Chicken Protein Carnosine Boost: Zalecany do stosowania przed treningiem. Szczególnie polecany w sportach wytrzymałościowych. Beta-Alanina i Histydyna – prekursory karnozyny. Karnozyna opóźnia odczuwanie zmęczenia, wydłuża możliwość pracy mięśni.

Warto też wspomnieć p innych produktach, które wyróżniały nas na rynku:

ElectroVit: W przeciwieństwie do innych zawiera pełny komplet elektrolitów – sód, potas, chlorek, magnez i wapń o świetnym pomarańczowym smaku;

BCAA XTRA SHOT: W przeciwieństwie do większości nasz shot zawiera 4000 mg BCAA w proporcji 2:1:1 w zaledwie 80 ml.

Black Wolf: Unikatowa kompozycja aminokwasów (fenyloalanina z tyrozyną) i witamin z grupy B wspomagających organizm podczas wysiłku.

IsoActive: Pierwszy na rynku izotonik z dodatkami funkcjonalnymi.

Możemy także pochwalić się patentami:

Posiadamy patent na:

  • Kompozycję odżywczą opartą na hydrolizie białka oraz zastosowanie hydrolizatu białka do wytwarzania kompozycji odżywczej;
  • Kompozycję dietetyczną opartą na koncentracie białka serwatkowego oraz zastosowanie aminokwasów egzogennych do wytwarzania tej kompozycji.

Activlab zrodził się z potrzeby i naszą misją jest spełnianie potrzeb naszych klientów już 18 lat. Przewodnie hasło marki – obok „Lift Your World” brzmi „Twoje cele są naszą pasją.”,  a kto lepiej zna potrzeby innych, jeśli nie producent, który ma tożsame cele? Pasja do tworzenia nowych rzeczy, płynąca z serc osób stojących za rozwojem marki powoduje, ze nasze produkty są nierzadko pierwsze na rynku, innowacyjne i wyróżniają się jakością. Wybierając Activlab wiesz, że stawiasz na pewną markę i wyjątkowe produkty.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium