Koszyk

Ilość: 0

RAZEM:

0,00 zł

O marce

Preparaty Activlab – bo nie masz czasu na ściemę!

Są tacy, którzy dużo mówią, i tacy, którzy działają. W Activlab znamy Twoje zmagania – nasze odżywki i suplementy od lat towarzyszą profesjonalnym zawodnikom i amatorom. Wiemy, że jako prawdziwy fighter dajesz z siebie wszystko i tego samego wymagasz od profesjonalnej suplementacji. Preparaty Activlab to szeroki wachlarz odżywek białkowych, aminokwasów, regeneratorów stawów, izotoników, batonów proteinowych, witamin i minerałów. Bez ściemy.

Twój cel to maraton? Perfekcyjny triceps? Podkręcenie metabolizmu? Z preparatami Activlab osiągniesz jeszcze więcej. Gwarantujemy innowacyjne formuły opracowane we własnych laboratoriach, zrealizowane w naszych zakładach produkcyjnych, w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie producenta. Mamy pełną kontrolę nad procesem produkcji, bo Twoje zaufanie zobowiązuje.

Ci, którzy wylewają na treningach krew, pot i łzy, są dla nas najważniejszą inspiracją. Dlatego oferujemy produkty customer made, stworzone wspólnie z klientami od receptur po etykietę. Mamy bzika na punkcie innowacji! Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy BCAA w formie gotowego napoju, stworzyliśmy absolutnie pionierski drink z beta-alaniną, jeden z pierwszych na świecie preparat z hydrolizatem białka drobiowego i najbardziej kompletny na rynku zestaw elektrolitów. Teraz do preparatów Activlab dołączyła żywność funkcjonalna.

Bo Twoje cele to nasza pasja.

Lift your world!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium