Koszyk

Ilość: 0

RAZEM:

0,00 zł

W jakich dyscyplinach sportowych mają zastosowanie stacki przedtreningowe i boostery tlenku azotu?

Zwiększony napływ, bogatej w składniki odżywcze, krwi do naczyń krwionośnych skutkuje tym, co poświęcający treningom siłowym długie godziny lubią najbardziej: naprężonymi i powiększonymi mięśniami, które pięknie rysują się pod skórą i stanowią żywy dowód solidnej pracy. Ci, co dają z siebie wszystko, dobrze wiedzą o co chodzi. Tego nie da się kupić w pakiecie – to trzeba wypracować. Dzięki dobrze skonstruowanym planom treningowym i właściwym preparatom, sylwetka (dosłownie!) rośnie w oczach, podobnie jak efektywność sesji. Dzisiaj zastanowimy się dla kogo odpowiednie są stacki przedtreningowe i boostery tlenku azotu

 stacki przedtreningowe

Podstawy

Stacki przedtreningowe i boostery tlenku azotu aktywizują nas do walki. Działają jak najlepsza na świecie motywacja do ciągłego podnoszenia poprzeczki, bo podkręcają efekty i przebieg treningu. Tzw. „pompa mięśniowa” czyli Twoja muskulatura uwydatniona dzięki intensywnemu ukrwieniu i nawilżeniu, prezentuje się najlepiej w trakcie i do kilkudziesięciu minut po sesji. Stacki wpływają na wydolność wysiłkową, a boostery tlenku azotu wspomagają przebieg syntezy tlenku azotu, wpierając właściwe odżywienie i regenerację nadwyrężonych treningami mięśni. Preparaty te, przyjmowane w tandemie, pozwalają także zredukować zmęczenie i przedłużyć ćwiczenia.

 

Kto najlepiej skorzysta?

Kulturystyka to oczywiste pole wykorzystania wspomnianych stacków i boosterów. Wszyscy ci, którzy kochają sporty siłowe doskonale znają po pierwsze satysfakcję płynącą z wyraźnie podkreślonej muskulatury, po drugie związany z nią przyrost motywacji do osiągania lepszych wyników, po trzecie efekt lepszej wydolności i ogólnej kondycji. Dla tych, dla których rzeźba i siła są celem samym w sobie, stacki przedtreningowe i boostery tlenku azotu, takie jak preparaty z l-argininą czy l-cytruliną, wchodzą w skład regularnej suplementacji sportowej.

 

Kolejna grupa sportowych zapaleńców, która doceni korzyści płynące ze stosowania tych środków to ci uprawiający sporty walki. Jeżeli Twoim celem jest podniesienie wytrzymałości, a co za tym idzie, możliwość przedłużenia treningu bądź zwiększenia jego intensywności, preparaty z tej grupy doskonale spełnią swoją rolę. Ponieważ jednak efekt „pompy mięśniowej” prawdopodobnie nie jest Ci po drodze w trakcie treningu – szczególnie gdy zależy Ci na szybkości i zwinności ruchów – możesz rozważyć przyjmowanie boosterów po treningu, tak by nie pompować muskulatury na samą sesję, ale przyśpieszyć jej regenerację przed kolejną i poprawić wyniki.

 

Na długiej i efektywnej pracy mięśni zależy także tym, którzy kochają cardio. Jeśli uwielbiasz niemiłosiernie podkręcać tempo i bez przerwy celujesz w poprawę życiówek, pobudzające stacki z kofeiną, guaraną czy tauryną będą jak znalazł. Wytrzymałościówka, jak sama nazwa wskazuje, najwyżej ceni te suplementy, które pozwalają ruszać się dłużej i szybciej. Zatem gdy usprawniasz krążenie, wskakujesz na drugi bieg, niezależnie od tego czy biegasz, pływasz, wspinasz się, pedałujesz czy zasuwasz na biegówkach. Produkty z beta-alaniną i l-cytruliną pomogą Ci zmniejszyć zmęczenie i ochronić mięśnie przed uszkodzeniem.

 

Wiele przedtreningówek zawiera w swoim składzie składniki przyśpieszające lipolizę, czyli rozkład tłuszczów. Takie „spalacze tłuszczu”, szczególnie oparte o substancje podkręcające metabolizm i dodające energii, przydadzą się więc każdemu, kto trenuje mając na celu przede wszystkim redukcję masy. Pomogą dobrać się do niechcianych „rezerw” (zwiększona intensywność treningu) i zamienić je w energię (lipoliza). 

 

Stacki przedtreningowe i boostery tlenku azotu mają znacznie szersze grono odbiorców niż mogłoby się wydawać, bo spektrum ich działania jest szerokie, a ich dawkowanie pozwala na pewną elastyczność w zależności od przyjętego celu treningowego.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium