Koszyk

Ilość: 0

RAZEM:

0,00 zł

Program Pasjonatów

Jak zapewne wiecie, Activlab wspiera zawodowych sportowców - od kulturystów po kolarzy.

Ponieważ nasze produkty są tworzone z myślą o szeroko pojętej aktywności sportowej, krąg promotorów marki wciąż się powiększa.

Chcemy dziś powiedzieć o czymś, co może nie być tak widoczne na zewnątrz ale jest dla nas niemniej ważne. Chcielibyśmy pochwalić się naszymi promotorami wewnątrz firmy. W szeregach naszych pracowników nie brakuje osób parających się różnymi rodzajami sportu. Od jakiegoś czasu zaczęliśmy bardziej konsekwentnie śledzić poczynania sportowe naszych ludzi. Gdy przeprowadziliśmy badanie ankietowe okazało się, że prawie każdy ma jakieś ciekawe hobby, a wśród tych osób, spora grupa zajmuje się sportem na poważnie. Oznacza to przeznaczanie czasu na regularne treningi, udział w zawodach, członkostwo w klubie sportowym. Nie koniec na tym- dowiedzieliśmy się również o osiągnięciach dzieci pracowników. Fascynuje nas co ci mali, albo już nieco więksi atleci, piłkarze, jeźdźcy, narciarze potrafią.

wsparcie zawodowych sportowców

W wyniku rozmów i analizy ankiet stworzyliśmy program wspierania aktywnych sportowo pracowników oraz ich dzieci. Na czym to polega? Dana osoba zgłasza siebie albo swoje dziecko, opisując dziedzinę sportu i sposób trenowania. Następnie wspólnie dobieramy produkty, które mogą wesprzeć w osiąganiu wymarzonych wyników sportowych. W zamian prosimy uczestników programu o przesyłanie zdjęć albo filmików z ich treningów bądź zawodów. Mile widziane jest promowanie takich materiałów na własnych kontach mediów społecznościowych. Oczywiście ocena i poziom zadowolenia z produktu są dla nas niezmiernie istotne.

Program Pasjonatów ma na celu wspieranie ludzi w ich pasjach. Nie musi być to koniecznie sport. W  ofercie Activlab Pharma są przecież suplementy na koncentrację, dobry wzrok, czy pamięć. Z powodzeniem możemy więc wspierać szachistów, graczy gier komputerowych, czy też plastyków.

W ramach Programu Pasjonatów ruszyliśmy wiosną tego roku z nową kampanią reklamową. Będziemy wykorzystywać profesjonalnie nagrane filmy z udziałem uczestników programu. Do udziału w takich filmach wybieramy osoby, które wykonują swoją dyscyplinę sportu na wysokim poziomie oraz zgadzają się na użycie ich wizerunku do oficjalnej promocji marki.

Wkrótce przedstawimy Wam naszych bohaterów i opublikujemy pierwszy materiał!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium