Koszyk

Ilość: 0

RAZEM:

0,00 zł

Poznajcie fit mamy Instagrama, które warto obserwować

Za co kochamy nasze mamy? Mama to bez wątpienia jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Najpiękniejsza i najukochańsza, wzór do naśladowania, tytan energii i pracy.  To ona zawsze dbała i wciąż dba o nasze zdrowie, samopoczucie i uśmiech na twarzy.

Z wielkim podziwem przyglądamy się wszystkim mamom, a zwłaszcza tym, które w wypełnionym po brzegi grafiku znajdują czas na aktywność fizyczną i inspirowanie innych.

Poznajcie 10 fit mam instagrama, które warto obserwować!

Tammy Hembrow @tammyhembrow, 11,3mln obserwujących

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Me + a smaller cuter me

Post udostępniony przez Tammy 🐚 (@tammyhembrow)

 

 Blogerka i fitnessowe guru Instagrama. Dokumentowała swoje ciało przed i po ciąży, aby zainspirować inne mamy, do walki o swoją figurę. Jest mamą dwójki dzieci.

 

Anna Lewandowska, @annalewandowskahpba, 2,7mln obserwujących

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze 🤗 Mam PLAN i tego sie TRZYMAM. Taka moja mała refleksja na dziś. MIŁEJ NIEDZIELI ❤️ ANN #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 

Kobieta-inspiracja, która stworzyła prawdziwe imperium. Sportsmenka, trenerka, coachka i bizneswoman. Prywatnie żona piłkarza Roberta Lewandowskiego i mama dwóch córeczek. 

 

Emily Skye, @emilyskyefit, 2,5mln obserwujących

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

I couldn’t choose just one of these pics so I posted all 6 🤣 - I love them all so much & they’ll be cherished forever. 🥰 ⁣ My hormones are through the roof right now! I cry at the drop of a hat, I have mixed emotions of overwhelm, sadness, fear & excitement & I feel like I don’t EVER want to let go of this little munchkin. She’s growing up SO fast & in roughly 6 weeks I’ll have her baby brother in my arms! 😭😍⁣ I’ve been pulling out Mia’s clothes from when she was a baby to see what I can use for her brother & it makes me so sad going through her little outfits. Where did my baby go? 😢 Of course, I am SO blessed & grateful to watch her grow up but I just can’t help getting emotional about it. I now TOTALLY understand why my mum cries every time she leaves my sister & me. Oh how you change when you become a parent hey. For the better too I think!! ☺️⁣ I’m on the hunt for matching mother & newborn son PJs & they’re not easy to find so if you have any suggestions please let me know!! ⁣ More importantly - we are STILL yet to decide on a name. Aaaah! 😩🙈⁣ ⁣ ⁣ #33weekspregnant #mylittlegirl #pregnancyjourney #mumlife

Post udostępniony przez ᗴᗰIᒪY ᔕKYᗴ | 𝘍𝘪𝘵𝗇𝖾𝗌𝗌 + 𝖧𝖾𝖺𝗅𝗍𝗁 (@emilyskyefit)

 

Trenerka fitness, promotorka zdrowego stylu życia. Jej strona internetowa oraz profile w mediach społecznościowych cieszą się ogromną popularnością, a jej piękna sylwetka i podejście do życia motywuje miliony obserwujących każdego dnia.

 

 Sophie Guidolin,@sophie_guidolin, 478tys. obserwujących

 

Australijska trenerka fitness. Mama czwórki dzieci (w tym bliźniaczek), która zachwyca urodą i sylwetką. Na swoim koncie ma kilka książek z przepisami kulinarnymi dla osób dbających o figurę i zdrowe odżywianie.

 

Anna Skura, @whatannawear, 371 tys. obserwujących

Blogerka i podróżniczka. W zeszłym roku wydała swój videobook Trenuj ze mną po ciąży. Jej ogromną motywację do ćwiczeń (zwłaszcza tych o 5 rano) z córeczką, z zapartym tchem obserwowały tysiące instagramowych fanek.

 

Milena Krawczyńska, @siostry_adihd, 181 tys. obserwujących

Jedna z sióstr ADiHD. Mama dwóch chłopców. Autorka programu treningowego Fit and Jump, a także popularyzatorka jumping fitnessu w Polsce. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii.

 

Hanna Zborowska Neves, @hannaneves, 113 tys. obserwujących

 

Na co dzień mieszkająca w Brazylii, jedna z najbardziej wyluzowanych mam instagrama. Mama dwóch uroczych córeczek. Pozytywnie zakręcona na punkcie siłowni i byciu fit.

 

Natalia Gacka, @nataliagacka, 72tys. obserwujących

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Las i My - niczego więcej nam nie trzeba ❤️ #family #familytime #momandson #mojsynek #natura #las #forestlovers

Post udostępniony przez Natalia Gacka (@nataliagacka)

Mistrzyni świata w fitnessie sylwetkowym, dietetyczka i trenerka. Autorka fit książek i płyt DVD. Mama chłopca.

 

Edyta Litwiniuk, @edyta_litwiniuk, 64 tys. obserwujących

Mama trzech córeczek, trener personalny, dietetyk i szkoleniowiec. Była redaktor naczelna SHAPE’A. Autorka płyt treningowych FIT START, FIT EXPRESS, FIT MAMA.

 

Kasia Harmony, @mrs_harmony, 32,6 tys. obserwujących

Mama dwóch córeczek. Blogerka, której codzienne instastories z ćwiczeniami motywuje tysiące obserwatorek. Jest źródłem inspiracji dla wielu kobiet, którym blisko jest do idei mindfulness oraz walki o samoakceptację.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium