Koszyk

Ilość: 0

RAZEM:

0,00 zł

Lunch Protein pierwsza pełnowartościowa odżywka na ciepło!

Na rynku suplementacyjnym istnieje wiele środków, wciąż ulepszanych by jak najlepiej wspierać rezultaty sportowe czy postępy względem poprawiania sylwetki – w sklepach z odżywkami i suplementami dla sportowców znajdziemy też wiele preparatów o przeznaczeniu prozdrowotnym…

No tak, ale są to jedynie dodatki do diety, prawda? Oczywiście, że tak – niemniej jednak ja bym się skusił ku stwierdzeniu „aż” dodatki. Dlaczego? Sami wiecie jak natłok obowiązków, a co za tym idzie brak czasu może wpłynąć na trzymanie się ustalonego wcześniej planu żywieniowego – nie zawsze jesteśmy w stanie spożyć określony posiłek… Co zrobić? Jak urozmaicić?

Innowacja!

Activlab Lunch protein

Lunch protein jest nowością nie tylko jeśli chodzi o produkty Activlabu, ale i swego rodzaju innowacją – jest to wszak odżywka wysokobiałkowa, którą przygotowuje się i spożywa na ciepło, co z kolei bardzo dobrze sprawdza się jako dodatek lub ewentualnie zamiennik posiłku w trakcie ciężkiego dnia czy braku czasu.  Lunch Protein został opracowany w oparciu o specyficzne potrzeby organizmu – zdaniem wielu znawców tematu,

jedzenie wciąż zimnych posiłków może nieco spowalniać pracę układu trawiennego, a co za tym idzie jego procesów.

Stąd organizm potrzebuje otrzymać ciepły pokarm (nie gorący, który chłodzi w jamie ustnej oraz przed włożeniem do ust) – dla przykładu: wiadomo, że z reguły produkty które można z powodzeniem i bez zdrowotnego ryzyka spożyć na zimno, a stanowią świetne źródło witamin, minerałów i enzymów tracąc je w dużej części po obróbce termicznej, to wciąż liczy się najbardziej właśnie równowaga jeśli chodzi o optymalny przebieg procesów trawiennych. Oczywiście w niektórych przypadkach, np. względem węglowodanów temperatura posiłku ma znaczenie w szczególności jeśli chodzi o wartości indeksu glikemicznego (trzeba z tego korzystać zależnie od własnego, indywidualnego celu). Istotną kwestią jest również walor sensoryczny (smak, zapach) – wspomaga to funkcjonowanie apetytu, a cóż innego działa na nas tak dobrze jak nie właśnie pyszny, ciepły posiłek, z którego unosi się kuszący nas aromat, co de facto współdziała też z aspektem psychicznym oddalając monotonię żywieniową i znużenie tymi samymi posiłkami na okrągło.

Przede wszystkim, funkcjonalność odżywki na ciepło Activlabu polega na możliwości skomponowania szybkiego, pełnowartościowego oraz smacznego posiłku –

Stanowi idealny dodatek do mięsa, ryżu

czy innych elementów energetyczno – budulcowych składających się na posiłek diety osoby aktywnej fizycznie lub nawet amatora bądź zawodowca w danej dyscyplinie sportu. Stosując Lunch Protein jesteśmy pewni pełnego, kompletnego aminogramu (puli aminokwasów), jaki wędruje do wnętrza organizmu, odżywiając tkanki, pobudzając mięśnie do wzrostu, stymulując procesy anaboliczno-antykataboliczne oraz umożliwiając przebieg całej masie reakcji biochemicznych zachodzących na poziomie układów naszych organizmów. Cała magia polega nie tylko na temperaturze i zaspokojeniu układu trawiennego, a składa się na nią jeszcze najwyższej jakości surowiec o udowodnionych pozytywach.

Jak często włączacie do planów żywieniowych piersi z kurczaka?

Zapewne spora większość osób spożywa je w zakresie 2-4 razy na dzień – zazwyczaj osoby podchodzące do tematu nad wyraz poważnie starają się ograniczać też przyprawy będące mieszankami smakowymi, chociażby ze względu na zawartość soli czy innego rodzaju związków, takich jak konserwanty. Co ze smakiem? Monotonia zniechęca… Stosując jednak Lunch Protein jako dodatek do danej potrawy nie dość, że ubarwicie kompozycję dietetyczną niebanalnym smakiem, to jeszcze dacie swoim mięśniom odpowiedni bodziec stymulujący wzrost oraz zapewnicie im optymalną ochronę – nie wspominając już o zachowaniu równowagi w aspekcie zdrowotnym.

CzasNaZmiany

Lunch Protein Activlabu jest oparty o hydrolizat białka drobiowego będący wstępnie strawiony, przez co porcja protein, a co za tym idzie aminokwasów trafia do ośrodków zapotrzebowania o wiele szybciej, spełniając się w swojej roli – dodatkowo forma ciepła posiłku pobudzi układ trawienny i zadziała korzystnie na żołądek, pozwalając na optymalny rozruch i przebieg niezbędnych funkcji. W przypadku hydrolizatu w Lunch Protein usprawnieniu podlega nie częściowe, a całościowe wchłanianie / przyswajanie protein – głównie z uwagi na tzw. wstępne rozbicie do różnego rodzaju łańcuchów typu peptydowego (zarówno takie o krótszej budowie, jak i dłużej nieco bardziej skomplikowanej).

Dodatkowo poza niezaprzeczalnymi walorami smakowymi oraz prozdrowotnymi i trawiennymi aspektami, odżywka ta spełnia się idealnie wśród osób z niską tolerancją laktozy, czyli cukru mlecznego – duży procent populacji Polski ma problem z przyswojeniem i trawieniem tegoż składnika, natomiast sportowcy najczęściej wystrzegają się go w większych ilościach.

Zawartość aminokwasów, błonnika, protein w najlepszej formie, witamin i minerałów, odpowiednich tłuszczów oraz dodatkowych ilości l-glutaminy i l-argininy w Activlab Lunch Protein to nie tylko równowaga żywieniowa / dietetyczna – to opcja i dowód na to że dieta może być jednocześnie zdrowa, jak i smaczna.

 

Activlab Lunch protein

Jesteście przyzwyczajeni do tego, że smaki odżywek albo mają posmak/zapach niestety nieco chemiczny, albo nie przypominają smaku zapisanego na opakowaniu… Innowacja tego produktu polega na doświadczeniu oraz wyobraźni kulinarnej zaprawionych w swoich dziedzinach kucharzy – suplementy nie muszą wyłącznie działać… Mogą też smakować wybornie, zaś dzieło Activlabu jest najlepszym tego dowodem. Przekonajcie się sami i zróbcie coś jednocześnie dla swoich mięśni oraz dla procesów trawiennych, żołądka i kubków smakowych – ja osobiście mogę polecić smak curry!

 

Lunch Protein pierwsza pełnowartościowa odżywka na ciepło!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium