Koszyk

Ilość: 0

RAZEM:

0,00 zł

Jak długo należy stosować DAA?

O testosteronie napisano już chyba wszystko. Dla męskiej części populacji, wszystko co wiąże się z zapewnieniem właściwego poziomu tego hormonu, to wiedza przydatna i pożądana. Dzisiaj, zamiast skupiać się na roli testosteronu w życiu mężczyzny, opowiemy o jego skutecznym boosterze i o tym jak długo można stosować DAA

 

Rock solid

Kwas D-asparaginowy należy do aminokwasów endogennych. W przeciwieństwie do wielu białek, o których najczęściej piszemy, związek ten nie odpowiada za budowę protein – jego zadaniem jest rozkład amoniaku. Tak się jednak składa, że spełniając swoją funkcję, DAA przy okazji wpływa na podniesienie poziomu testosteronu, a to z kolei niesie z sobą wymierne korzyści dla facetów.

Obok zwiększenia libido i wzmocnienia erekcji, DAA sprzyja budowaniu masy mięśniowej dzięki hipertrofii włókien mięśniowych. Dodatkowe korzyści płynące ze stosowania tego typu produktów to lepszy sen, który pomaga w odpowiedniej regeneracji oraz zwiększona produkcja plemników, które stają się przy okazji bardziej ruchliwe. Należy jednak pamiętać, iż suplementy zawierające DAA przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych. Stosowanie boosterów testosteronu przez nastolatki może zaburzać gospodarkę hormonalną, która nie jest jeszcze w pełni ukształtowana. 

 

Jak długo stosować?

Badania udowodniły, że kwas D-asparaginowy jest bezpieczny - powszechnie nie jest traktowany w środowisku sportowców, jako substancja zakazana. Nie stwierdzono również żadnych niebezpiecznych skutków jego stosowania dla organizmu, aczkolwiek warto wspomnieć o możliwości wzrostu poziomu hormonu prolaktyny. Zalecana dzienna dawka DAA powinna wynosić od 1,5 do 6 g, najczęściej w rozbiciu na dwie porcje (przed treningiem oraz przed snem). Suplementacje tego typu produktami warto realizować w cyklach – przez 3 – 4 tygodnie przyjmujemy DAA codziennie, po czym robimy przerwę trwającą minimum 2 – 3 tygodnie.

[products=1518]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium