Koszyk

Ilość: 0

RAZEM:

0,00 zł

Innowacyjne źródło białka= innowacyjne produkty

Pierwsza na świecie linia na bazie białka drobiowego od Activlab

Marka Activlab z satysfakcją pragnie poinformować, że przy wykorzystaniu doświadczenia, wiedzy oraz zaangażowania ze strony naszych wybitnych specjalistów nastąpił przełom w suplementacji sportowej. Efektem prac jest wprowadzenie pierwszej na świecie linii na bazie białka drobiowego. Wśród innowacji produktowych, które w minionym czasie Activlab wprowadziło na rynek są m. in. Chicken Protein Amino Caps, Chicken Protein Carnosine Boost. Kluczowymi składnikami dla obydwu produktów jest hydrolizat białka drobiowego.

gwiazdy innowacji

Główne cechy tego surowca, które chcemy w tym miejscu wymienić sprowadzają się m. in. do tego, że jest to łatwo i szybko przyswajalne źródło aminokwasów. CPH posiada aż 25% więcej aminokwasów egzogennych w porównaniu do hydroizolatu białka wołowego. Co więcej brak laktozy (w odróżnieniu od białek pochodzenia mlecznego szeroko stosowanych w środkach specjalnego przeznaczenia żywieniowego i suplementach) w znaczącym stopniu niweluje odczucia dyskomfortu spowodowanego alergiami pokarmowymi i niestrawnością.

Pragniemy w sposób znaczący podkreślić fakt, że opracowany przez nas unikatowy proces technologiczny przyczynił się do produkcji surowca o znakomitych wartościach. Jest on pozyskiwany z porcji rosołowej według specjalnie opatentowanej przez nasz zakład zaawansowanej i nowoczesnej technologii.

Bezwzględnie należy w tym miejscu wymienić, że hydrolizat białka drobiowego wykazuje: wysoką zawartość argininy (prekursora NO), glicyny (prekursora kreatyny), proliny (prekursora kolagenu) oraz glutaminy odgrywającą znaczącą rolę w budowaniu masy mięśniowej. Stosowanie preparatów bazujących na hydroizolacie białka drobiowego korzystnie wpływa na: budowę masy mięśniowej, zwiększenie wydzielania tlenku azotu (co ma bezpośredni wpływ na poprawę wytrzymałości tlenowej i zwiększenie zdolności wysiłkowej) oraz ochronę oraz odbudowę stawów i ścięgien.

Do suplementacji przedtreningowej oraz suplementacji w sportach wytrzymałościowych rekomendujemy Chicken Protein Carnosine Boostw kapsułkach. Skład zasadniczy obejmuje: hydrolizat białka drobiowego 250 mg/ kaps., beta alanina 250 mg/ kaps. Chicken Protein Carnosine Boost marki Activlab skutecznie wspomaga regenerację mięśni szkieletowych, zmniejsza gromadzenie się kwasu mlekowego, poprawia siłę skurczu mięśni. Zawiera karnozynę właściwie pobudzającą mięśnie do efektywnej pracy.

Chicken Protein Amino Caps to nasza druga, równie innowacyjna propozycja produktowa będąca znakomitą alternatywą dla klasycznych tabletek amino oraz białek wołowych, która wzbogaca dietę w białko. Suplement szczególnie zalecamy w okresie budowania masy mięśniowej i przy wspomaganiu regeneracji potreningowej. Zawartość hydroizolatu białka drobiowego wynosi aż 560 mg w jednej kapsułce.

Jesteśmy niezwykle dumni, że wprowadziliśmy nową jakość w suplementacji sportowej. Hydroizolat białka drobiowego zawarty w preparatach Chicken Protein Carnosine Boost orazChicken Protein Amino Capsdzięki zawartości aminokwasów, takich jak: arginina, glutamina, glicyna i prolina znakomicie poprawia efekty treningowe, co z kolei przyczynia się do zarówno podwyższenia sprawności jak i wydolności całego organizmu.

Hypoalergiczny surowiec, jakim jest CPH został wykorzystany także w produktach z linii I’m Fit: plackach ziemniaczanych, zupach- kremach oraz omletach. Hydrolizat białka drobiowego jest także szybko przyswajalnym źródłem białka, który nie traci swoich cennych właściwości po obróbce cieplnej. Może być stosowny w posiłkach do przygotowywania na ciepło tj. m. in. zupy, sosy czy risotta. Stąd też stanowi zawartość naszych unikatowych produktów: placków ziemniaczanych oraz wysokobiałkowych omletów.

Wytyczamy nowe trendy i koncentrujemy się na tym, aby móc proponować innowacyjne produkty i preparaty o unikalnych składach (wpływających na wygodę stosowania). I tak też nasze placki ziemniaczane (pierwsze na rynku!) wyróżniają się nie tylko zastosowaniem innowacyjnego surowca (HBD), ale przede wszystkim bardzo dobrymi właściwościami żywieniowymi do których zaliczyć należy: wysoką zawartość białka, błonnika. Produkt nie zawiera tłuszczu i podobnie jak omlety oraz zupy- krem jest idealną propozycję jako wartościowy, sycący posiłek w ciągu dnia. Wystarczy tylko dodatek wody (możliwość dodania białka z jaj). Do wyboru są 2 smaki, z jednej saszetki o gramaturze 70 g można przygotować od 2- 4 placków.

Znakomitą opcją jako zamiennik posiłku są również zupy krem z portfolio marki Activlab, które oprócz wymienionego już CPH, w swoim składzie posiadają suszone warzywa, witaminy i minerały. Jedna porcja 100 g saszetki dostarcza aż 22 g białka. Produkt dostępny jest w 2 wyjątkowych wariantach smakowych: dyniowym oraz pomidorowym. W kategorii produktowej z linii I’m Fit jako wysokobiałkowe danie szczególnie polecamy również omlety (aż 42 % białka na porcję w jednej saszetce). Podobnie jak w przypadku obydwu z wymienionych powyżej produktów wyróżnia ja łatwość stosowania (tylko dodatek wody). Oprócz wysokiej zawartości białka omlety mają niską zawartość cukrów, a w kompozycji znajduje się WPC, płatki owsiane, lioflilizaty. Do wyboru dwie wersje smakowe: z malinami oraz z cebulką.

Nieustannie podążamy za nowatorskimi rozwiązaniami i wyprzedzamy konkurencję oferując wysokiej klasy produkty dedykowane osobom aktywnym i sportowcom osiągając jednocześnie pozycję lidera innowacji w branży sportowej.

Suplementy Activlab Sport już od wielu lat wzbudzają zainteresowanie i zyskują bardzo dobre opinie, co ma znaczący wpływ na realizację kolejnych, równie pionierskich koncepcji produktowych jak te, którym został poświęcony dzisiejszy wpis.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium