Koszyk

Ilość: 0

RAZEM:

0,00 zł

FIWE 2021 | Dziękujemy, że byliście z Nami!

W dniach 11 – 12 września 2021r.  w Centrum Wystawienniczym Expo XXI w Warszawie odbyły się największe w tej części Europy targi fitness & wellness – FIWE Fitness Trade Show.

To już 9 edycja targów FIWE w Polsce, atmosfera jak przystało na ten event była niesamowita! A my cieszyliśmy i cieszymy się jeszcze bardziej, ponieważ…

Nasze stoisko wróciło na „deski” tej wspaniałej imprezy.

Przez 2 dni trwania targów obiekt Expo XXI odwiedziło szerokie grono osób, nasze stoisko (60M2) zgromadziło i cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem, zarówno wśród gości biznesowych jak i indywidualnych. Byliśmy w samym sercu hali - tuż przy scenie.

Była to również świetna okazja do tego, by poczuć na własnej skórze nową jakość naszych produktów. Zmieniło się bardzo, oj bardzo wiele – a efekty tych zmian możecie zobaczyć chociażby na naszym kanale YouTube – wielu śmiałków podjęło się degustacji i oceny w skali od 1/10 nowości.

Do TOPOWOYCH debiutów, możemy zaliczyć batony HIGH PROTEIN BAR o smakach orzechów z karmelem oraz karmelu z nugatem, znikały w tempie ekspresu.

Jest nam z tego powodu niezmiernie miło <3

Ponadto mieliście okazję przetestować takie nowości jak:

RICE OF CARBS  | ISOLATE DE LUXE | MEGA PROTEIN | ISOACTIVE | BCAA XTRA| LINIA ELEMENTS – linia premium!

Prócz degustacji, możliwości kupna produktów i konkursów z nagrodami, na stoisku panowała świetna atmosfera. Nasi ambasadorzy do dziś mają zakwasy od „napinania łapy” do dziesiątek zdjęć! Dziękujemy Wam bardzo za ten czas, za Wasze opinie i klimat, który razem stworzyliśmy.

To dopiero początek rewolucji! ACTIVLAB wraca na scenę z takim przytupem, że zadrżą płyty tektoniczne.

Stay Tuned!

[products=2919,2635,2866]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium