Ekipa Activlab

Do grona ambasadorów marki Activlab dołączyły właśnie 4 nowe osoby!

Firma Activlab dba nie tylko o Waszą prawidłową suplementację, ale również o wsparcie - właśnie wtedy, kiedy potrzebujecie go najbardziej. W tym roku na nowo ruszyliśmy z programem ambasadorskim, a do Ekipy Activlab dołączyli najlepsi!

Poznajcie: Jakuba Wolara, Marcina Predotka, Tamarę Szczęśniak i Sabinę Bielarską.


Jakub Wolar

Jakub Wolar - pasjonat i zawodnik sportów sylwetkowych. Na co dzień związany jest z modelingiem i aktorstwem. Sport to jego pasja, którą pielęgnuje już od kilku lat. Jakub rozwija się także jako zawodnik sportów sylwetkowych.

Największe osiągnięcia:

 • Brązowy medal w męskiej sylwetce - Mistrzostwa Polski IFBB
 • Brązowy medal - Mistrzostwa Wielkopolski  (męska sylwetka „Kamienna Rzeźba”)
 • Brązowy medal (męska sylwetka )
 • Finalista  Mistera Warszawy
 • Półfinalista Mistera Polski
 • Udział w kilku programach telewizyjnych (Polsat, TVN, TVP)

INSTAGRAM


Tamara Szczęśniak

Tamara Szczęśniak - trener personalny i czynna zawodniczka kategorii fitness sylwetkowe kobiet. Aktualnie przygotowuje się do zawodów w PRO League NPC oraz planuje starty w innych federacjach.

Sport to jej pasja od najmłodszych lat - była jedną z najlepszych zawodniczek w taekwondo w Polsce. Brała udział w wielu zawodach międzynarodowych, jednak dopiero w żelaznym sporcie zakochała się bez opamiętania. Codzienne ulepszanie swojego wizerunku to jej cel na teraz i najbliższe lata.

Największe osiągnięcia:

 • Członek kadry A Polski IFBB (2017 i 2018r)
 • 2 miejsce IFBB Diamond Cup Katowice fitness sylwetkowy (2017 r)
 • Wygrany  IFBB Diamond Cup Katowice kat. fitness sylwetkowy 2018 r ( karta IFBB Elite Pro)
 • 3 miejsce IFBB Diamond Cup Fiwe Warszawa (2018)
 • 2 razy wygrany Puchar Polski IFBB kat fitness sylwetkowy
 • Wygrana Burneika sports IFBB Pro Qualifier (2018) - otrzymana karta IFBB PRO LEAGUE, umożliwiająca przejście na zawodowstwo.
 • 3 Miejsce Mistrzostwa Polski IFBB (2018 r.) kat. fitness sylwetkowy

INSTAGRAM | FACEBOOK


Marcin Predotka

Marcin FIT Predotka - pracuje jako trener personalny z osobami w wieku 40+. Odchudza, modeluje sylwetki Pań i Panów, którzy chcą na nowo poczuć się dobrze w swoim ciele. Obecnie przygotowuje się do startu na amatorskiej Mr Olympia w Londynie, ćwicząc pod okiem najlepszego trenera z USA – Neila „Yoda” Hill.

Marcin przygodę ze sportami sylwetkowymi rozpoczął w 2005 roku.  Jako młody adept kulturystyki czujnie trenował do zawodów sylwetkowych IFBB pod okiem Dariusza Karpińskiego, Marcina Jabłońskiego oraz Piotra Głuchowskiego. Stale rozwijał zarówno swoją sylwetkę,  jak i wiedzę. Aktywnie uczestniczył w forach branżowych ( Animal, SFD). Brał udział w licznych szkoleniach, i jako jeden z pierwszych w Polsce otrzymał dyplom Trenera Kulturystyki i Sportów Siłowych – Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Do jego ulubionych treningów należą te, których celem jest rozwój masy mięśniowej, a także poprawiające wytrzymałość oraz spalające tkankę tłuszczową.

Największe osiągnięcia:

 • Brązowy medal DEBIUTY 2018 kat +90 kg
 • Finalista MISTRZOSTW POLSKI 2018
 • 4 miejsce PUCHAR WIELKOPOLSKI 2018

INSTAGRAM | FACEBOOK 


Sabina Bielarska

Sabina Bielarska -  na co dzień pracuje na siłowni jako trener personalny. Pracuje z ludźmi w każdym wieku, ale tylko tymi, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu.  Pomaga zarówno podczas redukcji jak i budowaniu muskularnej sylwetki. Ze sportem związana jest od dziecka. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu żywienia i suplementacji, kształtowania kobiecej sylwetki, prawidłowych technik rolowania  i rozciągania, także szkoleń Jakuba Mauricza m.in. doping mózgu. Od 4 lat trenuje na siłowni i aktualnie przygotowuje się do debiutów w Ifbb bikini fitness. Sport nauczył ją przede wszystkim determinacji do ciężkiej pracy, dążenia do celu mimo przeszkód i pewności siebie - na tyle, że stało się to jej największą pasją i stylem życia.

INSTAGRAM


Ekipę Activlab tworzą przede wszystkim ludzie, których najważniejszym celem jest dawanie sobie wzajemnego wsparcia. Dają Ci kopa kiedy Twoja motywacja siada, pojawia się treningowa rutyna, kontuzja lub dietetyczne rozterki. To tutaj swoimi doświadczeniami dzielą się zarówno profesjonaliści, jak i Ci którzy dopiero zaczynają.

Każdy miewa czasem słabsze dni. Wątpliwości i masa pytań – to normalna sprawa. Przyda Ci się fachowa porada? Szukasz wiarygodnego miejsca do wymiany wiedzy i doświadczeń? Chcesz dowiedzieć się o aktualnych promocjach na produkty? A może szukasz kompana do podjęcia treningowego wyzwania - w końcu razem łatwiej pokonać przeszkody!

Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku AKTYWNY TEAM - MOTYWACJA, a przekonasz się czym jest prawdziwe wsparcie!   

 

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DHL) już od 250,00 zł.

Wersje językowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl