Regulamin

REGULAMIN SKLEPU WWW.ACTIVLAB.PL / SPRZEDAŻ KODOWANA

OSTRZEŻENIE: Jeśli posiadasz jakiekolwiek problemy natury zdrowotnej lub masz wątpliwości co do stosowania tego produktu, zasięgnij opinii lekarza przed jego użyciem.
 

 1. Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.activlab.pl prowadzony przez firmę REGIS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-633, ul. Walerego Sławka 3a.

NIP 6830007537
REGON 350534035
Adres poczty elektronicznej activlab@activlab.pl,
Numer telefonu kontaktowego +48 12 6356700. 

 1. Warunkiem dokonywania zakupów jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem i zaakceptowanie jego postanowień. Klient składając zamówienie zapoznał się z jego treścią i zaakceptował postanowienia w nim zawarte.
  Klient akceptując regulamin zezwala jednocześnie  na wysyłanie do niego ofert marketingowych za pośrednictwem email. 
 1. Przed złożeniem zamówienia należy wypełnić Formularz Rejestracji znajdujący się na stronie Sklepu Internetowego. 
 1. Klienci logujący się lub dokonujący zakupów w naszym sklepie wyrażaja jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Activlab / Regis sp.zo.o.   
  Firma Regis Sp.zo.o. przetwarza i przechowuje dane klientów witryny internetowej www.activlab.pl zgodnie z polskim prawem a w szczególności z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r.  (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z pzn. zm.). 
 1. Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo potwierdzenia zamówienia. Zamówienie zostanie potwierdzone w ciągu 24 godzin od chwili jego otrzymania. W przypadku niemożności skontaktowania się z Klientem w podanym wyżej terminie, termin potwierdzenia zamówienia zostanie przedłużony o kolejne 24 godziny po czym ulegnie likwidacji. 
 1. Firma Regis sp.zo.o / Activlab zastrzega sobie prawo do nie realizowania zamówień które budzą nasze wątpliwości np. niepełny adres , przesadna ilość zamówionego jednorazowo towaru, brak numeru kontaktowego itp. 
 1. Realizacja zamówienia rozpocznie się w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. W przypadku konieczności potwierdzenia zamówienia, zostanie ono przekazane do realizacji w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zostało ono potwierdzone. 
 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. 
 1. Realizacja zamówienia rozpocznie się w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. W przypadku konieczności potwierdzenia zamówienia, zostanie ono przekazane do realizacji w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zostało ono potwierdzone. 

 2. O rozpoczęciu realizacji zamówienia Klient zostanie poinformowany pocztą elektroniczną na adres e-mail podany na formularzu rejestracji. W razie wątpliwości przyjmuje się, że umowa sprzedaży została zawarta z chwilą rozpoczęcia realizacji zamówienia. 

 3. Wszystkie ceny podane w sklepie www.activlab.pl są cenami w zł polskich i zawierają podatek VAT. 

 4. Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów zawartych w ofercie. Zmiany te nie dotyczą zamówień przyjętych do realizacji. 

 5. Zakupione towary dostarczane będą pod adres wskazany w Formularzu Rejestracji. Płatność za zamówiony towar odbywa się przy użyciu płatności online zapewnionej przez Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl). 

 6. Koszt przesyłki i pobrania pokrywa kupujący i koszty te zostaną dołączone do  faktury. Koszt przesyłek:
 • Paczkomat – 6zł
 • DHL – 6zł
 • Zakupy powyżej 250zł - 0 zł (dotyczy zakupów na w PL)
 • Wysyłki zagraniczne – 68zł 
 1. Sposoby dostawy: 
 • Przesyłka paczkomatowa InPost
 • Paczka kurierska DHL 
 1.  Średni czas realizacji zamówienia (do wysłania przesyłki do zamawiającego) wynosi do 3 dni (jeżeli towar jest dostępny w magazynie). Czas realizacji + czas dostawy = czas otrzymania przez klienta zamówionych towarów. 
 1. Czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze dla przesyłek kurierskich. 
 1. Do każdej transakcji jest możliwe wystawienie faktury vat, proszę o zaznaczenie tej opcji podczas składania zamówienia. 
 1.  W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania ostatniego elementu danego zamówienia. 

 2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.
   
 3. Kupując produkty w naszym sklepie można zwrócić towar do 10 dni roboczych bez podania przyczyny , zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny". Zwrot lub wymiana towaru odbywa się zawsze na koszt klienta. Warunkiem zwrotu pieniędzy na konto lub adres osobisty klienta jest to że towar jest w stanie nienaruszonym czyli jego opakowanie nie jest uszkodzone i żadna z plomb zabezpieczających nie jest zerwana. Firma Regis sp. Zo.o. nie przyjmuje zwrotu otwartych produktów. 

 4. W przypadku uwag dotyczących pracy sklepu oraz ewentualnych reklamacji należy skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adres sklep@activlab.pl. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury VAT) oraz opisać przedmiot reklamacji.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl