O marce

            Activlab to linia odżywek i suplementów diety dla sportowców i osób aktywnych, a także dla każdego, kto pragnie poprawić swoją kondycję, zdrowie, urodę i witalność. Nasze szerokie portfolio obejmuje także grupę preparatów wspomagającą redukcję tkanki tłuszczowej, zwiększających siłę oraz masę mięśniową. W asortymencie znajdują się też środki energetyzujące, witaminy i minerały, nowoczesne suplementy typu „anti-age” oraz regeneratory stawów. Oferujemy żywność funkcjonalną oraz dietetyczną, która zyskała liczne grono klientów i mnóstwo przychylnych opinii.

            Produkty Activlab stanowią gwarancję i skuteczność. Potwierdzeniem tego jest niewątpliwie ponad 20 letnie doświadczenie firmy Regis posiadającej licencję na produkcję suplementów i odżywek sygnowanych marką Activlab w branży technologii spożywczych. Posiadamy trzy, doskonale funkcjonujące laboratoria. Zaangażowanie ze strony naukowców oraz ścisła współpraca z zespołem wybitnych specjalistów, pasjonatów pracujących w dziale rozwoju produkty ma kluczową wartość dla innowacyjności i efektywności odżywek i suplementów diety Activlab.

Koncentrujemy się na nowatorskich w Polsce i Europie rozwiązaniach marketingowych dotyczących nowych konceptów produktowych customer made- preparaty tworzone i kreowane wspólnie z klientami (od receptur, po opakowania, etykiety). Jesteśmy otwarci na budowanie długotrwałych relacji z naszymi odbiorcami, którzy często odwiedzają zakład produkcyjny Regis Sp. z o.o. zlokalizowany w Bochni (gdzie zgodnie z udzieloną licencją wytwarzane są produkty marki Activlab).

Nieustannie inwestujemy w rozwój firmy i jesteśmy bardzo dumni, że preparaty Activlab wzbudzają tak duże zainteresowanie ze strony naszych klientów, którzy równie chętnie polecają produkty.

            Odpowiadamy na wciąż rosnące wymagania i potrzeby klientów, współpracując również z ośrodkami naukowymi w Polsce i na świecie, ponieważ wysokie standardy pracy i zaufanie są istotnymi kryteriami w prowadzonej działalności.

Doskonale rozwinięta  i stale poszerzająca się sieć sprzedaży sprawia, że odżywki Activlab, suplementy diety Activlab odnajdziecie w najlepszych punktach zlokalizowanych w całej Polsce.

            Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl