Keine Artikel gefunden, die Ihren Suchkriterien entsprechen.

 

 

MASA: Budowa masy mięśniowej to naturalny proces polegający na zwiększaniu obwodów swoich mięśni przy pomocy treningu siłowego. Celem jest oczywiście zbudowanie suchej masy mięśniowej, przy niewielkim przyroście tkanki tłuszczowej. W procesie tym najważniejszym czynnikiem jest dieta oraz odpowiednia suplementacja

REKOMPOZYCJA: Rekompozycja  to proces, którego efektem jest zmiana składu ciała poprzez pozbycie się tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej nadbudowie masy mięśniowej. Przyjęło się mówić, że są to procesy zachodzące jednocześnie. Według inne podejścia rekompozycja to procesy rozłożone w czasie. Periodyzowane okresowo poprzez następujące po sobie etapy redukcji tkanki tłuszczowej, a następnie nadbudowy masy mięśniowej.

Niezależnie od tego, która z definicji jest Ci bliższa przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw, który będzie najlepszym wsparciem Twojego treningu.

WITALNOŚĆ: Przez Witalność rozumiemy dobry stan zdrowia i dobre samopoczucie oraz prawidłową wydajność organizmu. Należy o nią dbać codziennie przestrzegając pewnych reguł. Stosując się do nich możemy zwiększyć nasz kapitał energii życiowej oraz odporności na choroby i infekcje. Najlepsze efekty przynosi długoterminowe pobudzanie witalności, a proces ten najlepiej rozpoczynać wiosną.

18 TRENINGÓW NA 100% -  Zestaw skomponowany na 18 intensywnych sesji treningowych. Zapewnia wydolność podczas wysiłku fizycznego oraz wspomaga redukcje tkanki tłuszczowej.

nach oben
Shop is in view mode
Vollversion der Webseite
Sklep internetowy Shoper.pl